O nas
Poznaj mój gabinet bliżej

Mój gabinet to miejsce, w którym każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Panuje w nim przyjazna atmosfera, a ja dbam o to byście Państwo otrzymywali profesjonalną usługę i darzyli mnie zaufaniem. Istotnym dla mnie jest aby każdy zabieg przyniósł spodziewany efekt i był dla Was pozytywnym doświadczeniem.

Dziedziną w której jestem szczególnie zaangażowana jest ortodoncja, prowadzę leczenie aparatami ruchomymi i stałymi zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Wśród moich dorosłych pacjentów ortodontycznych mam wiele ukończonych przypadków wad operacyjnych, których leczenie przynosi mi najwięcej satysfakcji. Przywrócona zostaje wtedy nie tylko równowaga zgryzową , ale i harmonia twarzy. Pacjent otrzymuje w ten sposób "nową tożsamość."

Prowadzę również "przyspieszone " leczenie ortodontyczne wspomagane zabiegiem chirurgicznym jakim jest "dekortykacja". Zabieg ten pozwala dokonać szybszych przesunięć zębów i w większym zakresie niż jest to możliwe w tradycyjnym sposobie leczenia. Moje doświadczenie zawodowe poparte jest udziałem w wielu kursach i konferencjach zarówno krajowych i zagranicznych. Zapraszam!